SHR, E-LIGHT

Fotodepilacja SHR

Jest to jedna z najnowszych technologii do skutecznego i bezinwazyjnego usuwania wszystkich kolorów włosów ze wszystkich typów skóry, włącznie ze skóra opaloną. System łączy technologię laserową i korzyści wynikające z zastosowania metody pulsującego światła. SHR w połączeniu z systemem “In Motion” stanowi przełom w trwałej depilacji.

Leczenie jest bardziej przyjemne niż w przypadku konwencjonalnych systemów, a skóra jest lepiej chroniona. Technologia SHR tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (50%), a połączenie technologii In Motion, poprzez delikatne podgrzewanie skóry pomaga wniknąć do mieszków włosowych, które wywołują wzrost włosów.

W związku z tym, za pomocą lasera SHR energia jest przekazywana przez tkanki wiele razy ( około 10 razy na sekundę ) w ciągłym ruchu, przy niskim zużyciu energii, ale z dużą częstotliwością (do 10Hz, czyli 10 razy na sekundę) zamiast tradycyjnego , jednego, wysokoenergetycznego impulsu. W ten sposób melanina we włosach, jak również tkanka komórki macierzystej jest podgrzewana z niskim zużyciem energii, w wolnym tempie i przez dłuższy okres czasu w komfortowej temperaturze ok. 45° Celsjusza.

W rezultacie po około 2 tygodniach włosy wypadają wraz z cebulkami. Zabieg polega na zniszczeniu mieszków, komórek odpowiedzialnych za odżywianie włosa, a tym samym uniemożliwia jego wzrost. Aby osiągnąć zadowalający efekt należy wykonać serię zabiegów (ilość potrzebnych zabiegów w przypadku każdego pacjenta jest inna, zależna od cech indywidualnych), średnio co 4-6 tygodni. Każdy zabieg redukuje ilość włosów i spowalnia ich wzrost.

 

Fotoodmładzanie

Kompleksowa kuracja niwelująca jednocześnie drobne zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, piegi, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości skóry. Tym samym pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jej jędrność i dobrą kondycję. Zabieg określany mianem liftingu bez skalpela.

Niwelowanie przebarwień

Dobrane indywidualnie do problemu parametry fali świetlnej wychwytują plamy pigmentacyjne, które szpecą wygląd skóry. Światło lasera IPL wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Niejednokrotnie wystarczy tylko jeden zabieg, by przywrócić skórze jednolity, zdrowy, pełen blasku kolor.

Redukcja poszerzonych naczynek

Krępujące, trudne do zamaskowania naczynka-pajączki widoczne u powierzchni skóry, rumień oraz punkty rubinowe skutecznie poddają się terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Metoda ta jest bezinwazyjna dla skóry i tkanek. Drobne naczynka ulegają obkurczeniu, a w następnej kolejności trwałemu zamknięciu bez powstawania blizn.

Bardzo dobre rezultaty osiąga się w terapii trądziku różowatego.

Terapia trądziku pospolitego

Metoda naświetlania zapalnych zmian trądzikowych z jednoczesnym użyciem prądów RF. Wraz z redukcją wyprysków następuje kompleksowe działanie w celu likwidacji wszystkich problemów towarzyszących skórze trądzikowej, czyli: przebarwień, zatkanych porów, drobnych blizn i nadmiernego wydzielania sebum.

Światło pulsujące IPL niszczy beztlenowe bakterie odpowiadające za powstawanie i  rozprzestrzenianie się zmian. W porównaniu do leczenia antybiotykowego, nasza terapia jest całkowicie bezinwazyjna, gdyż nie obciąża organizmu.

Fale Radiowe

Termolifting

Przegrzewanie włókien kolagenowych głęboko wnikającą falą radiową daje niezawodne efekty uelastyczniające, napinające oraz wygładzające zmarszczki na skórze. Ponadto zabieg ten stymuluje ciągłą odnowę komórkową skóry, czym odzyskujemy jej sprężystość oraz właściwe nawilżenie i młodszy wygląd.

Termolipoliza

Fale radiowe powodują lokalne pojemnościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na małej głębokości. Powstałe ciepło wpływa na ukrwienie skóry, zwiększając je, a tym samym dotleniając ją i powodując lepsze odżywienie jej komórek. Następstwem zabiegu jest również szybsze usuwanie produktów przemiany materii.

Zabieg pozwala modelować ciało – wyszczupla je poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejsza blizny, rozstępy, cellulit, obkurcza poporodowy brzuch, nadmiary skóry po odchudzaniu itp.

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Tel: 507 740 544

 

CENNIK_01

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Tel: 507 740 544